Öngösterim Görseli

(Lütfen aşağıda yer alan açıklamayı okuyunuz ve detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan formu doldurunuz.)

MEB ONAYLI RESMİ ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTİMİ

Devlet Üniversitesi ( SEM ) Sürekli Eğitim Merkezi ve MEB ‘ E BAĞLI KURUMLAR PROJE ORTAKLIĞI ile  düzenlenen RESMİ PROJE Kapsamında zaman kaybınız olmadan Uzaktan Eğitim Modülü ile  OKUL ÖNCESİ ve ÇOCUK GELİŞİMİ UZMANI olmak için son kontenjanları kaçırmayın?

PROJE KAPSAMINDA SINIRLI KONTENJAN DAHİLİNDE EĞİTİMLERE KATILAN KİŞİLER SADECE BELGE AKREDİTASYON VE BEDELİ ÖDEYECEKTİR. SINAV ÜCRETİ VEYA BELGE YENİLEME ÜCRETİ YOKTUR.

BU BİR MESLEK EDİNDİRME EĞİTİM PROJESİ OLUP, İŞ BAŞVURUSU DEĞİLDİR.

Eğitimi başarı ile tamamlayan adaylar; elde edeceği MEB onaylı sertifika ile ; Başta Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olmak üzere MEB Kreşleri ve Okulları Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Sertifikalı Eğitimi almış yardımcı elemanlar ve Eğitmenler talep etmektedir ve buralarda istihdam olacaktır.

EĞİTİMDE YENİ DÖNEM BAŞLIYOR.

Resmi Devlet Kurumlarınca Sağlanan Eğitim ve Belgelendirme ile ÇOCUK GELİŞİMİ EĞİTMENİ Olabilirsiniz ! 

DETAYLI BİLGİ İÇİN : 0216 748 08 58 -0 541 201 86 95

FORM DOLDUR BİZ SENİ ARAYALIM

  • İş bulma imkanı bakımından en gözde mesleklerdendir. Hem devlet kurumlarında hem de özel sektörde çalışma imkanına sahiptirler. Üniversitelerin vermiş olduğu çocuk gelişimi  Sertifika Programları mezunları , Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı çatısı altındaki kurumlarda, Milli Eğitim Bakanlığı ve Çocuk Esirgeme Kurumlarında, Rehberlik ve Araştırma Kurumlarında, Halk Eğitim Merkezinde, Sağlık Bakanlığının ihtiyacı olan birimlerde, devlet üniversitelerinde ve üniversite hastanelerinde, anaokulu, kreş ve çocuk yuvalarında aynı zamanda kadrolu olarak ilkokulların ana sınıflarında olmak üzere birçok kurumda çalışma imkanına sahiptirler.