Öngösterim Görseli

“BUGÜNÜN GENÇLERİ YARININ LİDERLERİ”

Damla ATA, Kurucu

MYKEĞİTİM, uzaktan eğitim sistemi ile zamandan ve mekândan bağımsız, teknoloji ile eğitimin buluştuğu eğitim platformudur.
MYK (Mesleki Yetkilendirme Kuruluşu) Eğitim Danışmanlık, Sadece resmi kurumlar ve Yetkilendirilmiş kuruluşlarla (Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, MEB Onaylı Kurum-Kuruluşlar, Mesleki Eğitim Merkezleri vb.) işbirliği protokolleri sağlayarak YASAL Eğitim, öğretim ve belgelendirmeler sağlamaktadır.
MYKEĞİTİM, evrensel değerler ve standartlar doğrultusunda hazırladığı eğitim programları ile bilişim çağında zaman, mekân sorunlarını dikkate alarak uzaktan eğitim sistemi ile kolayca ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır.
Birinci önceliğimiz eğitim de, kaliteden ödün vermeden birey ve kurumlara memnuniyet odaklı hizmet vermektir.
Ulusal ve Uluslararası Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kuruluşlar, Hayat Boyu Öğrenme Kurumları, Mesleki Yeterlilik Kurumu Onaylı Kuruluşlar ve daha fazlası ile işbirliği yaparak RESMİ – YASAL – ONAYLI Eğitim Öğretim faaliyetleri ve belgelendirme hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.
Üniversite onaylı sertifika programları, MEB onaylı sertifika programları, Mesleki Yetki Belgeleri, kişisel gelişim eğitim programlarıyla hem kendi gelişiminizi hem mesleki gelişiminizi desteklemenize hem de günümüzün popüler yeni mesleklerine sahip olabilmeniz için yetkinlik kazanmanıza destek sağlamaktayız.
MYKEĞİTİM bir eğitim platformudur. Eğitimci ve Eğitim Şirketlerinin kendi kurslarını oluşturup MYKEĞİTİM eğitim platformunda paylaşabilirler.
Siz de ekibimize katılmak isterseniz form doldurabilirsiniz.
(Ayrıca faaliyetlerimizden gelir elde edebileceğinizi unutmayınız.)
Uzaktan eğitim imkânıyla sadece bir tuşla “tüm eğitimler” yanı başınızda.

MYK (Mesleki Yetkilendirme Kuruluşu) Eğitim Danışmanlık, Sadece resmi kurumlar ve Yetkilendirilmiş kuruluşlarla (Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, MEB Onaylı Kurum-Kuruluşlar, Mesleki Eğitim Merkezleri vb.) işbirliği protokolleri sağlayarak YASAL Eğitim, öğretim ve belgelendirmeler sağlamaktadır.

meb-milli-egitim-logo

MYK (Mesleki Yetkilendirme Kuruluşu)Eğitim Danışmanlık, Sadece resmi kurumlar ve Yetkilendirilmiş kuruluşlarla (Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, MEB Onaylı Kurum-Kuruluşlar, Mesleki Eğitim Merkezleri vb.) işbirliği protokolleri sağlayarak YASAL Eğitim, öğretim ve belgelendirmeler sağlamaktadır.
yuksek ogretim kurulu myk

Ulusal ve uluslararası düzeyde insan kıymetini ve değerini arttıran, verimliliğe odaklı, öncelikle insan memnuniyetini esas alan bir eğitim anlayışı ile, bir insan gelişirse tüm dünya gelişir bakış açımızı her gün yenilenerek yolumuza devam etmek ve üniversitelerde başlattığımız değişim hareketini ülkemiz çapında üretim ve hizmet sektörüne dahil edebilmek, eğitim sistemlerimizi tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektöre entegre edebilmeyi amaç edinerek eğitim kalitesini arttırabilmek ve toplumsal gelişme ve yükselişin birey ile başlanarak gerçekleştirilebilir olduğunu kanıtlayabilmektir.

Çağdaş eğitim teknolojileri ve eğitim içerikleri birlikteliğinde, verimlilik odaklı, kaliteli eğitim ve hizmet için kurumsal gelişimleri  sağlamak.
Kalite yönetimini ön planda tutarak yaşam boyu öğrenme sürecini etkin kılmak için yükseköğretim eğitiminine devam eden, tamamlayan öğrencilere ve bireylere, özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına her biri farklı dallarda alanında uzman eğitim kadrosuyla ülke çapında eğitim faaliyetlerine devam ederek, bilgi üretmeyi, ülkesine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kendisini ve çevresini tanıyan tanımlayan ve yönlendirebilen bir nesil oluşturulmasına destek vermek, toplumsal kalkınmayı hızlı bir şekilde sağlamaktır.