Öngösterim Görseli

Uzaktan Eğitim : (E-Öğrenim ya da E-Learning ) en basit anlamıyla günün getirmiş olduğu iletişim teknolojilerini kullanarak zaman ve mekândan bağımsız olarak kişilerin eğitim almalarının sağlanmasıdır.

Uzaktan eğitim ile yasadıkları yerde eğitim olanaklarından çeşitli sebeplerden dolayı faydalanamayan kişilere istedikleri eğitimi almaları sağlanır.

İnternet olan her yerden PC, lap top, tablet ve akıllı telefonlar ile eğitimlere 7/24 katılabilirsiniz.
Dersleri tekrar tekrar izleyip pekiştirmeyi sağlar.
Sosyal hayatınzı kolaylaştırır.

Mekândan, zamandan bağımsız hareket etmenizi sağlar.

Rahat eğitim alma avantajından yararlanırsınız.

Dilediğiniz gün eğitiminizi başlatma hakkiniz vardır.

Kesin kayıt işlemlerini tamamlayan kursiyerlerimize kullanıcı adi ve şifreleri sms ve mail yoluyla gönderimi sağlanır.
Kullanıcı adi ve şifreniz ile uzaktan eğitim platformuna giriş yapılır.
Eğitim videoları, ders dokümanları ve sınavınız sistemde karsınıza yüklü halde gelir.
Eğitim suresi boyunca dilediğiniz saatte giriş yapıp dersleri izleyebilirsiniz.
Eğitim suresiniz bttiğinde size özel sınav şifrenizle online sınavınızı gerçekleştirip eğitiminizi tamamlamış olursunuz.
Eğitim bitiş tarihinden 3 is günü içerisinde, puanlamalar hesaplanır ve yine 3 iş günü içerisinde sertifikanız vermiş olduğunuz adrese kargo ile ulaştırılır.

 • Belli bir alanda bilgi sahibi olduğunuzu kanıtlamanın en pratik yöntemi o alana ilişkin bir sertifika sahibi olmaktır.
 • Sertifika ve diploma programları farklı bir alanda yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler için doğru bir tercihtir
 • Kendi is alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyoneller, yeni mezun üniversite öğrencileri için ideal alternatifler sunan programlardır.
 • Belli bir konuda uzmanlaşmak istiyorsanız, yüksek lisans programlarınıza gidecek zamanınız yoksa ve ekonomik açıdan uygun değilseniz sertifika programları sizin için ideal bir seçimdir.
 • Sertifika programlarının içeriği, daha güncel bilgilerden oluşur ve rakiplerinizden bir adim önde olmanızı sağlar
 • İş basvurularında dolu dolu bir eğitim ve kendini geliştirmiş kişiler her zaman iş verenin dikkatini çeker.
 • Bu programlar, sizi is hayatınızda kullanacağınız çok güncel ve değerli bilgilerle donatır.
 • Sertifika programları, master programlarına göre daha kısa sürmesi, daha pratik ve gerçek hayatta uygulanabilir bilgiler içermesi, kabul koşullarının daha esnek olması ve eğitimin daha ekonomik olması nedeniyle cazip, tercih edilen programlardır.
 • Günümüzde sertifika programları, akademik kariyer yapmak istemeyen ve kişisel gelişimini, işinde bilgi ve becerisini hızla geliştirerek fark yaratmak isteyenler için çeşitli alternatifleriyle vazgeçilmez programlardır.
 • Sertifika programları sayesinde katılımcı kısa zamanda yeni bir kariyer kazanabilir. Yıl içerisinde farklı zaman dilimleriyle tasarımdan iletişime, medyadan muhasebeye, pazarlamaya, sinemaya, bilgisayar bilimlerine, modaya, reklamcılığa, hukuka, hatta havacılık ve denizcilik gibi teknik alanlara kadar uzanan geniş bir alanda eğitim veren bu programlara katılan kişiler   kısa bir zamanda hem ihtiyaç duyduğu eğitime ve belgeye sahip olabilir.
 • Maalesef günümüzde üniversitede okuyan birçok kişi mesleklerine sınırlı talep olduğunu, ya da o mesleği yapan çok fazla aday olduğunu düşündüklerinden daha mezun bile olmadan is bulamayacakları konusunda endişe duymaktadır. İlgi duyduğunuz, ya da talep olduğunu düşündüğünüz bir alanla ilgili alacağınız sertifika ve diploma programları sayesinde bu endişeye son verebilir, is bulma sahanızı genişletebilirsiniz.
  Örneğin Muhasebe bölümünden mezun olmak sizi diğer adaylardan ayrıcalıklı bir yere koymaz fakat buna bir de Eğitici Eğitimi Sertifikası eklerseniz artık mezun olduğunuz bolum mezunları içinde Muhasebe Eğitmeni alanında bir adim önde olabilirsiniz
  Sizde is hayatında diğer üniversite mezunlarından bir adim önde olmak istiyorsanız “eğitim kurumumuz” size yardımcı olacaktır.
 • Eğitim videolarının %100’ünü izledikten sonra sınav modülümüz açılır.

Sınavlar bölümünde yer alan sınav modülünde bulunan sınav çoktan seçmeli test seklindedir. Sınava katil butonunu tıklayarak sınava katılabilirsiniz.

Her eğitimin sınav sorularının sayısı farklı olmasına rağmen eğitime göre 10 – 50 soru Arası değişmektedir.

Eğitiminizin sınavından başarılı olmak için eğitimlerden 60 ve üzeri puan almanız gerekmektedir.

Başarısız olduğunuz sınava tekrar 3 kez girme hakkınız bulunmaktadır. Sınavı başarılı bir şekilde geçinceye kadar sisteminiz acık kalır. Tüm dokümanlardan ve videolardan bu surede ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Sertifika sınavlarımız için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sertifikaların üzerinde uzaktan eğitim ibaresi yer almaz.

Eğitimleri tamamlama suresi tamamen sizinle ilgilidir. Hiç ara vermeden bazı eğitimleri birkaç günde bitirebilirsiniz. Bazı eğitimleri ise birkaç haftadan önce bitiremezsiniz. Eğitim alanınız tıpkı bir sosyal medya alanı gibi siz ne zaman ve hangi saatlerde müsaitseniz giriş yaparak eğitimlerinizi tamamlayabileceğiniz bir sistem üzerine kuruludur.

Sertifikalar eğitimleriniz bittikten sonra sınav sonucunuz ve size özel izleme raporuyla ilgili kuruma iletilir. Sertifikalarınız anlaşmalı olduğumuz üniversite ve eğitim kurumları tarafından ıslak imza ve mühürlü olarak gelir. 3 iş günü içinde adresinize kargolanır.

Sertifikanız eğitimlerin sınavına girdikten sonra elinize ulaşması en geç 7 iş gününü bulur.

Sertifikalar eğitime göre ; MEB, YÖK (Üniversite SEM), VAKIF, ÜST STK onaylı olarak verilmektedir.

Islak imzalı ve soğuk mühürlü, transkript, ilgili makama üst yazı ve referans mektubu ile birlikte gönderilir.

196 ülkede uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Kamu kuruluşları veya özel sektörde özlük dosyanıza ekleyebilir, iş başvurularınızda cv olarak kullanabilir, mesleki eğitim belgeleri ile alternatif iş olanakları elde edebilirsiniz.

Sertifikalardan akreditasyon basım bedeli alınmaktadır. Her eğitimin bedeli eğitim içeriği ve saatine göre değişiklik göstermektedir.

Aradığınız sorunun cevabı yok mu?
Formu doldurun hemen cevaplayalım 🙂